ALDTSJERK - Van donderdag op vrijdag brak de hemel open en er stak een stevige wind op in de regio. Dit leidde tot afgelasting van de optocht in Aldtsjerk en verplaatsing naar de zaterdagochtend. Toen was het mooi weer en dus konden alle creaties, veel wagens en fietsen, wel door het dorp en omgeving.
De toeschouwers keken hun ogen uit, want kosten noch moeite waren gespaard om het thema van 2017, Beroemd en Berucht, in beeld te brengen. Er is voldoende creativiteit in de mienskip van Aldtsjerk en de optocht was ook dit keer het bekijken waard!
{gallery}nieuws/optocht14juni{/gallery}
Notice: Undefined property: stdClass::$readmore in /home/kanaal30/domains/archiefkanaal30.nl/public_html/templates/ja_teline_v/html/layouts/joomla/content/item/default.php on line 121